x
Klan (4289)

Klan

odc. 4289

telenowela Polska 2024   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Grażynka proponuje Pawłowi, że wraz z mężem nauczy go grać w brydża. Zofia i Gabriela naradzają się w sprawie przyjęcia. Niespodziewanie do drzwi dzwoni młoda kobieta. Czesia dziedziczy dom z ogrodem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Gabriela opowiada wspólniczce, w jaki sposób rozmawiał z nią Aleks, kolega Konrada. Monika nie dostrzega żadnego zagrożenia i zazdrości znajomej, że kolejny młody mężczyzna się nią interesuje. Tymczasem Aleks pyta Konrada o jego plany dotyczące związku z Gabrielą. Paweł podczas rozmowy z Grażynką wspomina, że został zaproszony na brydża, ale nie umie grać. Bratowa informuje go, że ona i jej mąż mogą go nauczyć. Ola dowiaduje się od siostry, że sobowtór Rafała zapisał się na zajęcia i będzie dzisiaj w szkole. Próbuje namówić Rafała, aby poszedł tam razem z nią, ale bezskutecznie. Zofia i Gabriela naradzają się w sprawie przyjęcia ślubnego. Niespodziewanie ktoś dzwoni do drzwi. Kiedy Zofia otwiera, młoda kobieta pyta o Paulinę Jeżewską. Czesia wraca z Kolna, gdzie była na odczytaniu testamentu przyjaciela rodziny. Oświadcza Brajanowi, że odziedziczyła dom z ogrodem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także