Klan
odc. 4286
| Występują: | Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska |
|---|---|
| W skrócie: | Irmina martwi się o dziecko, które chciała adoptować. Bogna sugeruje, by skontaktowała się z biologiczną matką. Bolek i Heniutka zastanawiają się, jak znaleźć najemcę do warszawskiego mieszkania. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.
W tym odcinku
Irmina nie może pogodzić się z tym, że dziecko, które chciała adoptować, wróci do biologicznej matki. Martwi się, czy kobieta nie porzuci chłopca po raz drugi. Bogna sugeruje, by spróbowała się z nią skontaktować. Janusz wciąż cierpi po kolizji z drzwiami. Tymon namawia go, by znowu spróbowali pójść na trening boksu. Agnieszka sugeruje im zajęcia jogi. Bolek i Heniutka zastanawiają się, jak znaleźć najemcę do swojego warszawskiego mieszkania. Henia uważa, że skoro Lola chce zostać dłużej w kraju, to mogłaby na jakiś czas tam zamieszkać. Justyna zjawia się w warsztacie samochodowym. Informuje, że trzeba odebrać traktor. Antek ustala, że lawetą pojedzie Mariusz. Ola wychodzi z gabinetu lekarskiego po kontroli z Filipkiem. Na korytarzu widzi siedzącego Rafała, ale kiedy Filipek do niego podbiega, okazuje się, że to nie on. Ola jest pod wrażeniem podobieństwa. Opowiada o wszystkim Agnieszce. Wkrótce dołącza do nich Tymon.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Tomasz Stockinger
jako Paweł Lubicz -
Barbara Bursztynowicz
jako Elżbieta -
Andrzej Grabarczyk
jako Jerzy Chojnicki -
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
jako Grażyna Lubicz-Kwapisz -
Grzegorz Wons
jako Leopold Kwapisz -
Izabela Trojanowska
jako Monika Ross -
Jan Piechociński
jako Feliks Nowak -
Paulina Holtz
jako Agnieszka -
Joanna Żółkowska
jako Anna Surmacz-Koziełlo -
Kaja Paschalska
jako Ola Lubicz-Woźniacka -
Marcin Kwaśny
jako Rafał Woźniacki -
Dariusz Lewandowski
jako Darek Kurzawski -
Anna Powierza
jako Czesia Kot-Kurzawska -
Tomasz Bednarek
jako Jacek Borecki -
Natalia Rewieńska
jako Paulina -
Laura Łącz
jako Gabriela Wilczyńska -
Magdalena Wójcik
jako Beata -
Julia Królikowska
jako Kasia Lubicz -
Mirosław Jękot
jako Antoni Zabużański -
Mariusz Krzemiński
jako Mariusz Kwarc -
Jacek Borkowski
jako Piotr Rafalski
Zobacz także
- Klan (1442) - telenowela - noc pt./sob., 26 na 27 czerwca 3:50
- Klan (1443) - telenowela - poniedziałek, 29 czerwca 10:00 i 1 późniejsza emisja
- Klan (1444) - telenowela - poniedziałek, 29 czerwca 10:25 i 2 późniejsze emisje
- Klan (1445) - telenowela - wtorek, 30 czerwca 10:25 i 2 późniejsze emisje
- Klan (1446) - telenowela - czwartek, 2 lipca 10:05 i 1 późniejsza emisja
- Klan (1447) - telenowela - piątek, 3 lipca 10:00 i 1 późniejsza emisja
- Klan (1448) - telenowela - poniedziałek, 6 lipca 9:55 i 1 późniejsza emisja
- Klan (1449) - telenowela - wtorek, 7 lipca 10:00 i 1 późniejsza emisja
- Klan (1450) - telenowela - wtorek, 7 lipca 10:25 i 2 późniejsze emisje
- Klan (1451) - telenowela - środa, 8 lipca 10:25 i 2 późniejsze emisje
