x
Klan (4277)

Klan

odc. 4277

telenowela Polska 2024   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Oliwka wybiera się na sprawę przeciw swojemu mężowi. Po odmowie składania zeznań szybko wraca do domu. Gustaw nie idzie do pracy. Tłumaczy bliskim, że wraz z Marczyńskim wzajemnie się zwolnili.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Leopold opowiada Grażynce o tym, jak w nocy przewoził Genię z dworca do jej mieszkania. Wnuk nie zapewnił babci własnego pokoju, ale rodzina zachowywała się przyzwoicie. Kwapisz jednak wciąż im nie ufa. Tymczasem Gustaw nie wybiera się do pracy, a zaskoczonym domownikom tłumaczy, że wczoraj wraz z doktorem Marczyńskim wzajemnie się zwolnili. Pod wpływem Anny zmienia jednak decyzję. Irmina postanawia interweniować. Wyjaśnień od wspólnika w sprawie Kowalskiego żąda też Rutka. Marczyński bagatelizuje jednak sytuację. Oliwka wybiera się na sprawę przeciwko swojemu mężowi. Obawia się spotkania z jego rodziną. Po odmowie składania zeznań, szybko wraca jednak do domu. Wieczorem odwiedza ją wściekła siostra Marka. Iga skarży się Beacie na męża. Wrócił do domu bez słowa wyjaśnienia. Kobieta wciąż nie wie, gdzie i z kim był przez tyle dni. Mężczyzna jednak w końcu zgadza się na rozwód.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także