x
Klan (4193)

Klan

odc. 4193

telenowela Polska 2023   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Konrad ponawia propozycję matrymonialną. Gabriela próbuje tłumaczyć, że ślub to zły pomysł z uwagi na różnicę wieku. Jasiek postanawia przenieść się do Jagody. Beata usiłuje go zatrzymać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Konrad ponawia swoją wczorajszą propozycję matrymonialną. Gabriela próbuje tłumaczyć, że ślub to zły pomysł, ponieważ dzieli ich zbyt duża różnica wieku. Konrad jednak się nie poddaje. Monika nie rozumie wątpliwości wspólniczki. Zofia również kibicuje związkowi Gabrieli i jej trenera. Jasiek postanawia przenieść się do Jagody. Beata jeszcze próbuje go zatrzymać, ale syn jest pewny swojej decyzji. Dżesika wyjeżdża na kilka dni do Mediolanu. Przed wyjściem informuje Darka, że pozwoliła, by Dymka odwiedzał Dżastina. Niebawem Waldek rzeczywiście się zjawia. Ponieważ Kurzawski właśnie wybiera się na korty, Dymka decyduje, że również pójdzie tam z synem. Dżastin zamiast grać, woli patrzeć w ekran smartfona.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także