x
Klan (4192)

Klan

odc. 4192

telenowela Polska 2023   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Rutka przywozi żonę z lotniska. Irmina pyta, dlaczego ma zły nastrój. Igor chce pokazać jej nagranie z pendrive'a i zaczyna opowiadać, ile stracił przez odmówienie zapłaty szantażyście.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Rutka przywozi żonę z lotniska. Irmina pyta, dlaczego ma zły nastrój. Igor chce pokazać jej nagranie z pendrive'a i zaczyna opowiadać, ile stracił przez odmówienie zapłaty szantażyście. Żona przyznaje, że widziała ten filmik. Janusz dowiedział się od Tosi o chłopaku, który podoba się jego córce. Pyta o niego Zosię. Ta ma pretensje do przyjaciółki, że się wygadała. Gabriela zaczyna wątpić w szczerość uczuć Konrada. Monika podejrzewa, że Roman działał w tej sprawie. Wieczorem Konrad wita Gabrielę przygotowaną przez siebie kolacją. Przed wspólnym posiłkiem pyta ukochaną, czy gdy już rozwiedzie się z Romanem, wyjdzie za niego. Jasiek przyjeżdża po Jagodę na lotnisko. Ukochana ma dla niego niespodziankę. Po pracy pokazuje mu mieszkanie, które dla nich wynajęła. Proponuje jak najszybszą przeprowadzkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także