x
Klan (4191)

Klan

odc. 4191

telenowela Polska 2023   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Leszek wspomina żonie o kłopotach Rutki. Dostał kompromitujące nagranie, na którym rzekomo zdradza Irminę. Bogna uważa, że Igor jest winny. Agnieszka dzieli się z Olą swoim pomysłem odkupienia domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Leszek wspomina żonie o kłopotach Rutki. Dostał kompromitujące nagranie, na którym rzekomo zdradza Irminę. Bogna uważa, że Igor był niewierny, tylko się do tego nie przyznaje. Leszek zagląda do gabinetu prezesa. Słyszał w radiu, jak jego konrahent powiedział, że zrywa negocjacje i wyjeżdża. Agnieszka dzieli się z Olą swoim pomysłem odkupienia domu. Niestety siostra nie jest zainteresowana. Roman przychodzi do Rosso, by powiedzieć żonie, że nie podoba mu się nowy lokator w ich domu. Gabriela wspomina o tym Konradowi. Mężczyzna, niby żartem, podpytuje o jej status majątkowy. Tola przychodzi do Lubiczów na kocią terapię. Wiga wyjaśnia zaskoczonemu Pawełkowi, o co chodzi.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także