x
Klan (4190)

Klan

odc. 4190

telenowela Polska 2023   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Zuzka chce zostać aktorką. Potrzebuje pieniędzy na opłacenie kursów dla młodzieży. Irmina wyjeżdża na kongres położników. Rutka przed wyjściem z domu odbiera wiadomość od szantażysty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Zuzka chce zostać aktorką. Potrzebuje pieniędzy na opłacenie kursów aktorskich dla młodzieży. Kamila i Borys są pewni, że wszystko przez wczorajszą premierę z udziałem Weroniki Wińskiej. Irmina wyjeżdża na kongres położników. Rutka zarzeka się, że będzie tęsknił. Przed wyjściem z domu odbiera SMS od szantażysty. Nieco później prezes pokazuje Leszkowi nagranie, na którym jest z jakąś kobietą. Pyta, czy pomoże mu znaleźć fachowca, który udowodni, że filmik jest spreparowany. Sąsiad Radosław prosi Wigę o pożyczenie kota, który potrzebny jest do terapii córki. Słyszał, że mruczenie tego zwierzaka dobrze wpływa na gojenie się blizn. Paweł proponuje, by Tola przychodziła do nich, by mieć kontakt z ich pupilem. Gabriela spotyka w restauracji Romana. Mąż nadal ją przekonuje, żeby wycofała pozew o rozwód. Swojego związku z Adą nie traktuje poważnie, więc uważa, że jej romans również jest przelotny. Gdy wieczorem przychodzi do domu po dokumenty, orientuje się, że Konrad tu mieszka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także