x
Klan (4134)

Klan

odc. 4134

telenowela Polska 2023   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Ola wypytuje Ninę o jej stosunki z Bogdanem. Nie chce, żeby dziewczyna cierpiała, gdy się zakocha. Michał opowiada bliskim o zamieszaniu, jakie panuje u Mariusza w związku z Władkiem i Oliwką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Janusz cieszy się, że na dwa tygodnie odpocznie od natarczywego sąsiada. Niestety, Tymon przynosi klucze do swojego domu i oznajmia, że podczas jego nieobecności będą przychodzić dostawy materiałów budowlanych, które trzeba będzie odebrać. Ola wypytuje Ninę o jej stosunki z Bogdanem. Nie chce, żeby dziewczyna cierpiała, jeśli zakocha się w swoim pracodawcy. Wiga rozmawiała z żoną sąsiada, który poparzył sobie rękę. Prosi Elę, by zrobiła dla niego maść. Wieczorem Chojnicka zanosi lekarstwo Skoczkowi, ale jego reakcja jest mocno zaskakująca. Michał opowiada bliskim o zamieszaniu, jakie panuje u Mariusza w związku z Władkiem i Oliwką. Teściowa sugeruje, by zabrał do siebie syna z dziewczyną i jej dzieckiem. Oksana chwali się szefowej, że dostała rolę w filmie. Po pracy opowiada Andrzejowi, jak ciepło współpracownicy przyjęli tę wiadomość. Górzyński chce się dowiedzieć od Irminy, czy przyjedzie do nich z Rutką w piątek. Kobieta przeprasza, ale mąż ma inne plany.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także