x
Klan (4133)

Klan

odc. 4133

telenowela Polska 2023   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Antka męczy wspólne mieszkanie z dziewczyną Władka i jej synkiem. Chce poznać plany brata. Bliscy czekają na powrót Oksany z wytwórni filmowej. Okazuje się, że aktorka dostała epizodyczną rolę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Antka męczy wspólne mieszkanie z dziewczyną Władka i jej synkiem. Chce wiedzieć, co brat dalej planuje. Na budowie Michał pyta syna, czy jego partnerka zgłosiła na policję sprawę pobicia lub chociaż zrobiła obdukcję. Władek tłumaczy, że namawiał ją do tego, ale nie wie, czy go posłuchała. Ola znów zauważa Ninę wychodzącą z mieszkania Bogdana. Nie ma wątpliwości, że dziewczyna nocowała u sąsiada. Darek nie chce jechać na Mauritius. Dżesika jednak jest pewna, że w końcu go przekona. Andrzej i córki Oksany niecierpliwie czekają na jej powrót z wytwórni filmowej. Okazuje się, że zamiast głównej roli, aktorka dostała ważny epizod. Tymon zaprasza rodzinę Agnieszki na pożegnalną kolację przed dwutygodniowym wyjazdem. Oznajmia, że ponieważ jego kuchnia jeszcze nie jest wykończona, uroczystość odbędzie się... u Sokołowskich.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także