x
Klan (4131)

Klan

odc. 4131

telenowela Polska 2023   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Irmina podejrzewa męża o to, że sprzyja wyzyskowi ludzi w Azji. Rutka nie czuje się winny. Uważa, że na świecie zawsze będzie panowała niesprawiedliwość. Córka pani Gieni ma oddać Leokadii pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Irmina podejrzewa męża o to, że sprzyja wyzyskowi ludzi w Azji. Rutka nie czuje się winny. Uważa, ze na świecie zawsze będzie panowała niesprawiedliwość. Żona nie może tego słuchać i jedzie do Bogny na masaż, a potem namawia koleżankę na wspólne zakupy. Córka pani Gieni ma przyjechać do Warszawy i oddać Leokadii pieniądze, które ta pożyczyła jej mamie po kradzieży. Leopold chce poważnie porozmawiać z Janką o jej zachowaniu, ale nie trafiają do niej żadne argumenty. Elżbieta zanosi sąsiadowi trochę zużytego kociego żwirku do odstraszenia kretów. Skoczek znalazł już jednak inny sposób na szkodniki. Emilia próbuje jeszcze raz namówić Kamilę na powrót do pracy, ale bezskutecznie. Usiłuje się dowiedzieć, jak długo będzie trwała nieobecność młodej mamy, ponieważ musi przyjąć kogoś na jej miejsce. Agnieszka spotyka przed domem Tymona. Mężczyzna oczekuje na przylot swojej dziewczyny z Indii, Alaknandy zwanej Leną. Oboje chcieliby się wykąpać u Sokołowskich, ponieważ w domu Tymona łazienka nie jest jeszcze gotowa.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także