x
Klan (4130)

Klan

odc. 4130

telenowela Polska 2023   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Beata organizuje przedświąteczne porządki. Angażuje w nie również Piotra. Prezes dziękuje Igorowi za kontakt w sprawie inwestycji w szwalnie w Azji. Słysząc to, Irmina żąda od męża wyjaśnień.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Po południu Gabriela widzi przy jednym ze stolików w Rosso Konrada. Trener przyznaje się, że musiał osobiście sprawdzić lokal, o którym wczoraj tyle mu mówiła. Zainspirowany przez Bognę Bolek zachwala zdrowy tryb życia. Niezadowolona Heniutka dowiaduje się, że dzisiaj jej mąż również wybiera się na rehabilitację do Elmedu. Beata organizuje przedświąteczne i wiosenne porządki. Angażuje w nie również Piotra. Tymczasem po raz kolejny do Rafalskiej dzwoni Iga, ale kobieta nie chce z nią rozmawiać. Gdy z apteki wraca Jasiek, informuje matkę, że była u niego pani Iga w sprawie leku, gdyż do Beaty nie mogła się dodzwonić. Irmina i Igor jedzą kolację w restauracji. W szatni spotykają znajomego prezesa, który dziękuje mu za kontakt w sprawie inwestycji w szwalnie w Azji. Irmina jest oburzona i żąda od męża wyjaśnień.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także