x
Klan (4129)

Klan

odc. 4129

telenowela Polska 2023   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Gustaw postanawia przestrzec Teresę przed Marczyńskim. Kobiecie schlebia zainteresowanie Kowalskiego. Paweł pyta Górzyńskiego o wyniki castingu Oksany. Wspomina, że ma w rodzinie operatora filmowego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Obecni na Truskawieckiej śmieją się ze Skoczka, któremu przeszkadza kret. Elżbieta jednak uważa, że trzeba dbać o dobre relacje sąsiedzkie. Kiedy wychodzi do sklepu, zauważa Radka przy samochodzie. Nawiązuje z nim rozmowę. Gustaw postanawia przestrzec Teresę przed Marczyńskim. Kobiecie schlebia zainteresowanie Kowalskiego jej osobą. Nie wyjawia mu jednak powodu swoich kontaktów z dyrektorem. Dopiero po południu Gustaw dowiaduje się, że Marczyński chce rozbudować strefę gastronomiczną w klinice. Paweł pyta Górzyńskiego o wyniki castingu Oksany. Przy okazji wspomina, że ma w rodzinie operatora filmowego. Obiecuje porozmawiać z Miłoszem o aktorce. Bolek wybiera się na rehabilitację do Elmedu. Masaż wykonuje Bogna. Po powrocie do domu Kazuń czuje się jak nowo narodzony. Gabriela kolejny raz jedzie na trening tenisa. Postanowiła na stałe przenieść się do trenera Konrada.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także