Klan (4036)

Klan

odc. 4036

telenowela Polska 2022   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Lutka ma Krzysztofowi za złe, że nie powiedział jej o powrocie pierwszej żony. Elżbieta wstawia się za nim. Rafalscy i Jacek zastanawiają się, jaki prezent kupić Bazylemu i Małgosi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Lutka ma Krzysztofowi za złe, że nie powiedział jej o powrocie pierwszej żony. Elżbieta wstawia się za nim, mówiąc, że widziała, z jakimi wątpliwościami się mierzył. Lutka zdaje się jej wierzyć, jednak wciąż uważa, że nagłe zjawienie się Anety jest mocno podejrzane. Pawełek wraca z uczelni razem z Zuzką. Kiedy mają iść do pokoju juniora, ktoś niespodziewanie dzwoni do drzwi. Zjawiają się ogrodnicy, którzy twierdzą, że zostali opłaceni, by zrobić porządek w ogrodzie. Na szczęście w porę do domu zagląda starszy Lubicz i zapobiega wycięciu przez ekipę drzewa, które tak przeszkadzało sąsiadowi. Rafalscy i Jacek zastanawiają się, jaki prezent kupić Bazylemu i Małgosi z okazji ślubu. Beata informuje, że młodzi właśnie mają sesję fotograficzną u Miłosza.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także