Klan (4035)

Klan

odc. 4035

telenowela Polska 2022   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Beata jest ciekawa, jak się udał wieczór panieński. Małgosia opowiada o Malinie. Podejrzewa, że Jasiek nawiązał romans z hrabianką. Beata uznaje, że może dzięki niej syn zapomni o Weronice.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Beata jest ciekawa, jak się udał wieczór panieński. Małgosia opowiada o Malinie. Podejrzewa, że Jasiek nawiązał romans z hrabianką. Beata jest zdziwiona, ale dochodzi do wniosku, że może dzięki niej syn zapomni o Weronice. Agnieszka denerwuje się, że sąsiad nie rozumie spraw ekologii. Paweł ubolewa, że kiedy ona z Januszem się wyprowadzi, sam będzie musiał sobie z nim radzić. Po południu Skoczek pyta Wigę, czy po południu będą w domu, ponieważ jego ekipa ogrodnicza może hałasować. Leopold wraca z pogrzebu z wdową po Ryśku. Grażynka oferuje Lucynie gościnę na kilka dni. Na obiad przychodzą Maciek z Martyną. Dzisiaj wraca z sanatorium żona Krzysztofa. Mężczyzna nie wie, jak powiedzieć jej o Anecie. Niespodziewanie wieczorem ktoś dzwoni do drzwi.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także