Klan (4034)

Klan

odc. 4034

telenowela Polska 2022   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:U Małgosi i Bazylego trwa wieczór panieńsko-kawalerski. Malina, która przyszła bez zaproszenia, rozkręca zabawę. Milena ponawia propozycję współpracy z Mildą. Pani inżynier obiecuje się zastanowić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Beata dowiaduje się od Elżbiety, że Jasiek wrócił dopiero nad ranem do domu. Według babci spędził noc u kolegi, któremu nagle zepsuł się komputer. Na Sadybę zagląda Małgosia. Rozmawia z bratem i pyta go wprost, czy noc spędził z Maliną. U Małgosi i Bazylego rozpoczyna się wieczór panieńsko-kawalerski. Malina, która przyszła bez zaproszenia, rozkręca zabawę. Milena ponawia propozycję współpracy z Mildą. Pani inżynier obiecuje się zastanowić. W firmie pyta o zdanie Michała. Sąsiad Lubiczów znów porusza temat wycięcia drzewa w ogrodzie. Deklaruje, że może pokryć koszta. Agnieszka wraca w nie najlepszym humorze, ponieważ robotnicy remontujący jej dom pomylili kolor farby. Gdy dowiaduje się o propozycji Skoczka, wpada w złość.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także