Klan (4032)

Klan

odc. 4032

telenowela Polska 2022   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Leopoldowi i Grażynce żal jest Lucyny. Kwapisz postanawia towarzyszyć wdowie w czasie pogrzebu w Olsztynie. Kobieta utrzymuje, że kochała Ryśka i chce pamiętać tylko dobre strony ich związku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Leopoldowi i Grażynce żal jest Lucyny. Kwapisz postanawia towarzyszyć wdowie w czasie pogrzebu w Olsztynie. Kobieta utrzymuje, że kochała Ryśka i chce pamiętać tylko dobre strony ich związku. Małgosia wymaga od Bazylego, by wyuczył się choćby krótkiego układu ich pierwszego tańca. Chłopakowi pomagają już nawet pracownicy Rosso, ale wciąż bez skutku. Niespodziewanie Małgosia dostaje niepokojącą wiadomość od Ramony. Francesca i Dzesika omawiają kolejny temat na vlog. Chcą nagrać materiał o poszukiwaniach partnera dla Mildy. Jasiek wraca z Paryża z niczym. Okazuje się, że zminął się z Weroniką, która akurat przyleciała do Warszawy. Próbuje się z nią skontaktować. Dziewczyna w końcu odbiera telefon, ale oznajmia, że dzisiaj ma samolot do Paryża, a stamtąd udaje się do Stanów. Jasiek decyduje się jechać na lotnisko.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także