Klan (4031)

Klan

odc. 4031

telenowela Polska 2022   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Jerzy uważa, że nagranie z przygód Dżesiki na placu budowy pokazuje firmę w złym świetle. Grażyna i Leopold przychodzą do Lucyny. Rysiek traci humor, gdy dowiaduje się o celu ich wizyty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Małgosia upiera się, że nauczy Bazylego kroków ich pierwszego tańca. Narzeczony jest pewien, że to się nie uda. W restauracji Malina pyta go o postępy, choć wie, że taniec nie jest najmocniejszą stroną chłopaka. Wspólnicy w firmie oglądają nagranie z przygód Dżesiki na placu budowy. Jerzy uważa, że firma została w tym filmiku pokazana w złym świetle. Renata podejrzewa, ze taki był zamysł Dżesiki. Dziewczyna niebawem się zjawia i długo szuka najbardziej atrakcyjnego miejsca w biurze na wywiad z Mildą. Jasiek w tajemnicy informuje siostrę, że zamierza jednak polecieć wcześniej do Paryża. Dowiedział się, że Weronika wybiera się na kilka miesięcy do Stanów, więc musi zdążyć przed jej wylotem. Prosi Małgosię, by kryła go przed Beatą i Elżbietą. Grażyna i Leopold przychodzą do Lucyny. Rysiek traci humor, gdy dowiaduje się o celu ich wizyty. Nie chce słuchać oskarżeń o przemoc i wychodzi pojeździć na rowerze. Będąc już przy samochodzie, Poldek i Grażynka zauważają zauważają niedaleko wypadek.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także