Klan (4030)

Klan

odc. 4030

telenowela Polska 2022   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Czesia próbuje tłumaczyć Brajanowi, że wyrzuciła kierowcę, gdyż bała się o Anię. Partner uważa, że za bardzo się tym przejmuje. Kiedy przychodzi Darek, Kot-Kurzawska robi mu awanturę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Czesia próbuje tłumaczyć Brajanowi, że wyrzuciła kierowcę, ponieważ bała się o Anię. Partner uważa, że za bardzo się tym przejmuje. Kiedy wieczorem przychodzi Darek, Kot-Kurzawska robi mu awanturę. Zjawia się Anula i oświadcza, że zabrała papiery ze szkoły i przeniosła się do wieczorówki. Lucyna zgadza się, żeby Grażynka i Poldek porozmawiali z Ryśkiem. Prosi jednak, by przyszli jutro, ponieważ dzisiaj mąż pokłócił się z Maćkiem i może być nerwowy. Dżesika przyjeżdża na budowę, żeby przeprowadzić wywiad z Mildą. Nieszczęśliwie wchodzi w świeżo wylany beton. Wszyscy spieszą jej na ratunek. Małgosia narzeka, że kupione do ślubu buty są niewygodne. Musi mieć nowe. Poza tym oboje z Bazylim muszą się doszkolić w tańcu u Bożenki. Bazyli wciąż nie może nauczyć się kroków. Nawet pomoc Bolka nic nie daje.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także