Klan (4029)

Klan

odc. 4029

telenowela Polska 2022   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Oburzona Beata opowiada Elżbiecie o pomyśle Jaśka wyjazdu do Paryża, żeby ratować związek z Weroniką. Liczy, że matka stanie po jej stronie. Grażyna i Leopold komentują wczorajsze zachowanie Ryśka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Oburzona Beata opowiada Elżbiecie o pomyśle Jaśka wyjazdu do Paryża, żeby ratować związek z Weroniką. Liczy, że matka stanie po jej stronie i nie da chłopakowi wolnego, ale ta oznajmia, że o wszystkim wie i już się zgodziła. Rafalska zwraca się po pomoc do Igi. Razem wymyślają, by zorganizować wyjazd za miasto i zaprosić Jaśka i Malwinę. Grażyna i Leopold komentują wczorajsze zachowanie Ryśka. Według kobiety Lucyna boi się męża, z którym dzieje się coś niedobrego. Niebawem partnerka Ryśka zjawia się u Kwapiszów z przeprosinami. Bardzo wstydzi się za ukochanego i przyznaje, że znęca się on nad nią psychicznie. Milda i Francesca uprzedzają Renatę, że Dżesika będzie chciała obejrzeć biuro jako przyszłe miejsce wywiadu z Mildą. Cebula dochodzi do wniosku, że pomieszczenie jest za mało atrakcyjna jak na jej vlog. Lepsza będzie budowa. Anula późno wraca do domu. Od progu ma do Czesi pretensje, że przez nią straciła kontrakt w agencji reklamowej, ponieważ w zeszłym tygodniu ciotka odesłała kierowcę firmy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także