Klan (4028)

Klan

odc. 4028

telenowela Polska 2022   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Czesia ma wyrzuty sumienia wobec Anulki. Nie chce przyjąć od dziewczyny drogiej biżuterii, ale nastolatka upiera się, by zachowała prezent. Grażyna martwi się o sytuację w domu Lucyny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Czesia ma wyrzuty sumienia za nieuzasadnione podejrzenia wobec Anulki. Nie chce przyjąć od dziewczyny drogiej biżuterii, ale nastolatka upiera się, by zachowała prezent. Grażyna martwi się o sytuację w domu Lucyny. Skoro Maciek i Martyna są obrażeni na Ryśka, atmosfera musi być tam ciężka. Niespodziewanie Lucynka zaprasza ją i Leopolda na wieczór. Kiedy Kwapiszowie zjawiają się na kolacji, Rysiek ubiera się i wychodzi, twierdząc, że to czas jego treningu, a nikt nie ustalał z nim żadnych wizyt. Gabriela jest ciekawa, czy przyszli państwo młodzi już przećwiczyli pierwszy taniec. Bazyli chętnie by z niego zrezygnował, jednak Małgosia obstaje, że taka jest tradycja. Dziewczyna postanawia poprosić Bożenkę o lekcje tańca dla narzeczonego. Feliks dostaje od Bazylego i Małgosi stylowe wieczne pióro w podziękowaniu za pomoc w załatwieniu sali na wesele. Jasiek chce zasięgnąć rady Piotra w sprawie swojego wyjazdu do Paryża. Z apteki wraca Beata. Między matką i synem dochodzi do awantury.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także