Klan (4008)

Klan

odc. 4008

telenowela Polska 2022   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Kacper przekonuje Kasię, że powinni do siebie wrócić. Zjawia się Dominik, który tłumaczy natrętowi, by zostawił jego dziewczynę w spokoju. Gustaw przekazuje Barbarze dokładny plan podróży do Japonii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Dominik przed kolejnym rejsem idzie do Grażynki, by się pożegnać. W barku Kasi zjawia się skruszony Kacper. Przeprasza za swoje ostatnie zachowanie i przekonuje, że powinni do siebie wrócić. Nadchodzi Dominik i kolejny raz tłumaczy natrętowi, by zostawił jego dziewczynę w spokoju. Weronika pakuje się przed wyjazdem. Jasiek zapewnia, że będzie bardzo tęsknił i chętnie by ją odwiedził w Paryżu. Ku jego zaskoczeniu i niezadowoleniu po partnerkę przyjeżdża Dawid. Gustaw przekazuje Barbarze dokładny plan podróży do Japonii, jaki stworzył. Potem w klinice dr Kowalski spotyka znajomą Ukrainkę Oksanę. Kobieta odbiera telefon z informacją, że znajomy znalazł grób jej męża. Beata ma tajny plan, jak poznać syna z córką Zygi i Igi. Organizuje kolację, na którą zaprasza m.in. Jaśka i Malwinę. Niestety Małgosia ostrzega brata przed zamiarami matki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także