Klan (4006)

Klan

odc. 4006

telenowela Polska 2022   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Sandra opowiada Bożence i Miłoszowi o historii Norberta. Wanda dopytuje Michała, kim jest dziewczyna, która wczoraj przywiozła Stefanka. Chojnicki w firmie rozlicza się z Francescą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 27 sierpnia
za 12 dni
5:10 TVP 1 (z napisami)

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Sandra opowiada Bożence i Miłoszowi o historii Norberta. W piątek przewieziono go do szpitala w Otwocku, a potem trafił do Warszawy na konsultację, gdy akurat dyżur miał jego ojciec. Sandra domyśla się, co mąż robił w Otwocku. Mariusz obawia się, że kto inny będzie musiał dokończyć renowację jego warszawy. Wanda dopytuje Michała, kim jest dziewczyna, która wczoraj przywiozła Stefanka. Chojnicki w firmie rozlicza się z Francescą. Zaprasza ją na kawę w zamian za pomoc. Kasia ma jechać z Dominikiem w odwiedziny do Bożenki. Niespodziewanie zjawia się Kacper, który oznajmia, że odchodzi od żony i kocha tylko Kasię. Dziewczyna przedstawia mu Dominika jako swojego narzeczonego. Jakiś czas potem rusza z ukochanym do Miłoszewa. Na jezdnię wychodzi pijany mężczyzna. Okazuje się, że to Kacper.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także