Klan (4005)

Klan

odc. 4005

telenowela Polska 2022   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Milda zwierza się Michałowi, że nie potrafi nazywać Szczepana tatą. Norbert nie daje znaku życia. Miłosz kontaktuje Sandrę z Kamilą. Liczy, że ona może coś wiedzieć o miejscu pobytu mężczyzny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 21 sierpnia
za 6 dni
4:40 TVP 1 (z napisami)

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Milda zwierza się Michałowi, że nie potrafi nazywać Szczepana tatą. Norbert wciąż nie daje znaku życia. Miłosz postanawia skontaktować Sandrę z Kamilą. Liczy, że ona może coś wiedzieć o miejscu pobytu mężczyzny. Podczas rozmowy z partnerką Borysa do Sandry dzwoni teść. Informuje, że Norbert znalazł się w szpitalu. Przywieziono go nieprzytomnego z urazem głowy i bez dokumentów. Grażynka naciska na Kasię, żeby porozmawiała z Anulką i przekonała ją do nauki. Córka się zgadza, choć niczego nie obiecuje. Dziewczynom udaje się znaleźć wspólny język. Michał przyprowadza synka do biura. Ma zawieźć go na kółko szachowe, ale musi wracać na budowę. Francesca proponuje, że podrzuci chłopca. Ostatecznie to ona także odbiera go z zajęć. Wanda czujnie przygląda się kolejnej koleżance Michała.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także