Klan (4004)

Klan

odc. 4004

telenowela Polska 2022   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Czesia przekonuje Anulkę, by postarała się poprawić oceny. Dziewczyna twierdzi, że ważniejsze jest dla niej rozwijanie biznesu. Mariusz pyta Sandrę o Norberta. Kobieta wyjawia, że mąż się wyprowadził.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 20 sierpnia
za 5 dni
5:30 TVP 1 (z napisami)

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Czesia przekonuje Anulkę, by postarała się poprawić oceny, jeśli nie chce mieć problemów w szkole. Dziewczyna twierdzi, że teraz ważniejsze jest dla niej rozwijanie własnego biznesu. Grażynka przychodzi na pogadankę z maluchami. Czesia skarży się jej na córkę Darka i prosi, by spróbowała porozmawiać z nastolatką. Kiedy i to nic nie daje, Kot-Kurzawska postanawia zwrócić się do Kasi. Mariusz znów podwozi Sandrę. Pyta o Norberta, gdyż nie zastał go dzisiaj w warsztacie, mimo że się umówili. Kobieta wyjawia, że mąż się wyprowadził. Potem próbuje się skontaktować z Norbertem, ale na próżno. Olga wraca ze szpitala od Szczepana. Mówi Eli, że partner chce się wypisać na żądanie. Chojnicka radzi, by porozmawiała z lekarzem, który być może przekona mężczyznę do kontynuowania leczenia. Niestety nie udaje się to i Olga przyjeżdża ze Szczepanem na Sadybę, by pożegnać się przed wyjazdem na Podhale.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także