Klan (4003)

Klan

odc. 4003

telenowela Polska 2022   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Szczepan trafia do szpitala z powodu problemów z sercem. Nie przeszedł zawału, ale musi zostać na badaniach. Milda proponuje matce, żeby się do niej przeprowadziła. Olga korzysta z zaproszenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 20 sierpnia
za 5 dni
5:10 TVP 1 (z napisami)

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Szczepan trafia do szpitala z powodu problemów z sercem. Okazuje się, że nie przeszedł zawału, ale musi zostać na badaniach. Milda proponuje matce, żeby się do niej przeprowadziła. Olga korzysta z zaproszenia, mając nadzieję, że uda im się wyjaśnić ostatnie nieporozumienia. Bogdan podpowiada Oli, by wybierając dla Rafała prezent z okazji rocznicy ślubu, kierowała się jego hobby - bieganiem. Darek dowiaduje się w szkole, że Ania może nie zdać do następnej klasy. Na dodatek ma tyle nieobecności, że może być nieklasyfikowana. Udaje mu się przekonać nauczycieli, by dali jej szansę na poprawę ocen. Norbert śledzi Sandrę, gdy ta jedzie do pracy. Kiedy kobieta wchodzi do jakiejś willi, ustawia się niedaleko i robi zdjęcia telefonem. Nie zauważa, że podchodzą do niego dwaj młodzi mężczyźni. Darek z Czesią ustalają harmonogram korepetycji i poprawek dla Anuli. Dziewczyna ma jednak inne plany.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także