Klan (3998)

Klan

odc. 3998

telenowela Polska 2022   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Marcel chce się spotkać z Iloną w sprawie jej projektów. Witek stara się przekonać żonę, że do ich współpracy i tak nie dojdzie. Beata opowiada Elżbiecie, że Jasiek spodobał się Idze i Zygmuntowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Marcel chce się spotkać z Iloną w sprawie jej projektów. Zazdrosny Witek stara się przekonać żonę, że do ich współpracy i tak nie dojdzie. Beata opowiada Elżbiecie, że Jasiek bardzo spodobał się Idze i Zygmuntowi. Ona również chciałaby, aby jej syn spotkał się z ich córką. Miłosz i Bożenka zjawiają się u Norberta i Sandry na ich rodzinnej sesji zdjęciowej. Norbert uważnie śledzi pracę kolegi. W końcu szeptem informuje żonę, że wie, iż ma ona z Miłoszem romans. Sandra nie wytrzymuje i wybiega z mieszkania. Daniel i Kaja przyjeżdżają na krótką wizytę do Moniki. Widząc na samochodzie ślady kul, kobieta domyśla się, jaka awaria zatrzymała jej syna na Ukrainie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także