Klan (3997)

Klan

odc. 3997

telenowela Polska 2022   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Kasia uważa, że Leokadia i Bronek nie poradzą sobie z prowadzeniem barku. Prosi więc ciotkę Monikę, by kogoś jej znalazła. Oksana chwali się Irminie, że dostała posadę dzięki doktorowi Kowalskiemu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Kasia uważa, że Leokadia i Bronek nie poradzą sobie z prowadzeniem barku. Postanawia poprosić ciotkę Monikę, by kogoś jej znalazła. Kiedy jednak i ona nie może pomóc, Lubiczówna zgadza się na propozycję emerytów. Oksana idzie do kliniki na badania przed podjęciem pracy. Chwali się Irminie, że dostała posadę dzięki doktorowi Kowalskiemu. Iga i Zygmunt wracają z wyprawy w Himalaje. Zapowiadają Beacie wizytę wieczorem. W tym czasie Jasiek przyjeżdża do domu rodzinnego po walizkę. Robi duże wrażenie na nowych przyjaciołach rodziców, którzy chętnie widzieliby w nim męża swojej córki. Iwona i Marcel jedzą kolację u Anny. Opowiadają Witkowi o nowym projekcie gadżetów związanych z telewizyjnym programem dla dzieci.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także