Klan (3996)

Klan

odc. 3996

telenowela Polska 2022   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Kasia nie może doczekać się rejsu na Karaiby. Ponieważ nie chce zamykać na ten czas barku, musi szybko znaleźć sobie zastępstwo. Grażynka cieszy się, że Dominik zrezygnował z oświadczyn.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Kasia nie może doczekać się rejsu na Karaiby, na który zaprosił ją Dominik. Ponieważ nie chce zamykać na ten czas barku w galerii, musi szybko znaleźć sobie zastępstwo. Grażynka cieszy się, że Dominik zrezygnował z pomysłu oświadczenia się jej córce. Leopold przywozi Leokadię i Bronka z Krynicy. Kasia skarży się, że nie może znaleźć zastępstwa do barku. Leokadia proponuje, że razem z Bronkiem poprowadzą go w sierpniu. Ola zostawia synka u Agnieszki i przy okazji radzi się, jaki prezent kupić mężowi z okazji ich rocznicy ślubu. Rafał również nie wie, czym obdarować ukochaną. Pyta o zdanie Bogdana. Sąsiad obiecuje, że spróbuje się dowiedzieć, co najbardziej ucieszyłoby Olę. Gustaw przygotowuje wakacyjny wyjazd do Japonii. Ustalając z Barbara szczegóły, wspomina o Oksanie, która szuka pracy. Milecka ma tylko etat wizażystki w klinice i obawia się, że to nie zainteresuje zawodowej aktorki. Gustaw jednak jest innego zdania. Niebawem przywozi Ukrainkę na egzamin praktyczny.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także