Klan (3980)

Klan

odc. 3980

telenowela Polska 2022   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Grażynka z Leopoldem cieszą się, że udało się im przekonać Leokadię do wyjazdu do sanatorium. Klaudia ustala z Heniutką kwiaty do bukietu. Potem zagląda do Górzyńskiego i jeszcze raz zaprasza na ślub.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Grażynka z Leopoldem cieszą się, że dość łatwo udało się przekonać Leokadię do wyjazdu do sanatorium. Zagląda Ula i zostawia u nich Piotrusia. Tłumaczy, że ma dużo spraw do załatwienia, ponieważ Kornela czeka wiele koncertów. Po południu odbiera syna i wraca z nim do domu. Chłopiec w innym samochodzie zauważa Żanetę. Pies Zuzki nie chce jeść. Za radą Kamili dziewczyna zabiera czworonoga do weterynarza. Dowiaduje się, że nie będzie mogła pojechać z Figą na wesele do Puńska. Klaudia ustala z Heniutką kwiaty do ślubnego bukietu. Potem zagląda do Górzyńskiego i jeszcze raz zaprasza na swój ślub, który odbędzie się w niedzielę wielkanocną. Gdy kobieta ma odchodzić, Andrzej wyznaje, iż żałuje, że nie są już razem. Na Truskawieckiej trwa przedświąteczne malowanie jajek. Zjawia się Tymon z wykonaną własnoręcznie ażurową pisanką. Przez przypadek Pawełek niszczy jego dzieło, zanim ktokolwiek je zobaczył.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także