Klan (3977)

Klan

odc. 3977

telenowela Polska 2022   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Paweł martwi się, że syn spędza czas w towarzystwie Zuzki. Dziewczyna stawia na swoim i bierze ze schroniska suczkę, Figę. Przywozi ją do domu Borysa. Irmina chce przyjąć do kliniki kolejne Ukrainki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Paweł martwi się, że syn zamiast powtarzać materiał do matury, spędza czas w towarzystwie Zuzki. Tymczasem dziewczyna stawia na swoim i bierze ze schroniska suczkę, Figę. Przywozi ją z Pawełkiem do domu Borysa. Irmina chce przyjąć do kliniki kolejne kobiety z Ukrainy. Podejrzewa jednak, że Marczyński nie wyrazi zgody. Doktor denerwuje się, że wszystkie decyzje zapadają bez jego udziału. Beacie nie podoba się, iż Małgosia i Bazyli odrzucają propozycję Moniki, żeby urządzić wesele w Rosso. Boi się, że właścicielka restauracji się obrazi. Elżbieta perswaduje, by nie przesadzała. Leopold pomaga w przewiezieniu Ryśka do przychodni i z powrotem. Pod domem Grażynki Lucyna zauważa matkę Leopolda idącą z wielkimi torbami. Seniorka tłumaczy, że wszystko jest bardzo lekkie, gdyż to głównie pieczywo kukurydziane i ryżowe. Tuż przed wylotem do Katmandu Iga i Zyga odwiedzają Rafalskich. Zapowiadają, że spłacą dług jak najszybciej, a na wszelki wypadek zrobili aneks do testamentu uwzględniający Piotra i jego żonę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także