Klan (3933)

Klan

odc. 3933

telenowela Polska 2022   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Miłosz zastanawia się, czy Norbert przyjdzie na trening. Boi się, że będzie miał pretensje o wyjawienie jego zdrady. Leopold jest cały obolały po wczorajszej wyprawie rowerowej z Ryśkiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Miłosz zastanawia się, czy Norbert przyjdzie dzisiaj na trening. Boi się, że będzie miał pretensje o wyjawienie jego zdrady. Kolega się zjawia i oświadcza, że właściwie ulżyło mu, gdy Sandra się o wszystkim dowiedziała. Leopold jest cały obolały po wczorajszej wyprawie rowerowej z Ryśkiem. Oświadcza Grażynce, że już nigdy z nim nigdzie nie wyjdzie. Niebawem Rysiek zjawia się w ich domu, by wyciągnąć Kwapisza na przejażdżkę. Grażynka kłamie, że mąż zastępuje w pracy chorego kolegę. Ola zauważa na osiedlu klepsydry z informacją o śmierci ojca Lidki. Pyta Janusza, czy coś o tym wie. Ten twierdzi, że się z nią nie kontaktował. Niebawem u Lubiczów zjawia się Tymon, by pomóc przy skręcaniu regałów. Przypadkowo strąca wszystkie śruby do kratki ściekowej. Witold ma odebrać od podwykonawcy kilka rzeczy dla Mileckiej. Najpierw psuje mu się auto, a potem okazuje się, że podwykonawca pomylił pudła.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także