Klan (3930)

Klan

odc. 3930

telenowela Polska 2021   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Brajan oddaje Anulce pieniądze. Stwierdza, że to on powinien wspierać finansowo Czesię. Kot-Kurzawska narzeka na złe samopoczucie. Za radą Brajana decyduje się na wizytę w Elmedzie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Brajan oddaje Anulce pieniądze. Stwierdza, że to on powinien wspierać finansowo Czesię, nie dziewczyna. Kot-Kurzawska narzeka na złe samopoczucie. Za radą Brajana decyduje się na wizytę w Elmedzie. Dostaje od lekarza długą listę badań do zrobienia. Heniutka i Bolek udają się na Mazury, żeby obejrzeć działkę, którą znalazła dla nich Sandra. Korzystając z okazji, Bożena i Miłosz zapraszają Borysa i Kamilę. Kama postanawia sprezentować dzieciom elektroniczną perkusję. Rutka, upewniwszy się, że Irmina się do niego przeprowadzi, znów porusza temat jej szefowania na nowym oddziale. Potem oświadcza Marczyńskiemu, że jeśli znów będzie miał coś przeciwko kandydaturze Kosteckiej, wycofa swój kapitał ze spółki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także