Klan (3928)

Klan

odc. 3928

telenowela Polska 2021   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Witek wraca z Mazur z nagraniami nocy, w której wybuchł pożar. Irmina jest podekscytowana myślą, że będzie kierownikiem. Gustaw informuje ją, co mówi się o tym na korytarzach kliniki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Zdenerwowany Witek jedzie na Mazury. Gustaw radzi, by skonsultował się z prawnikiem. Koziełło chce najpierw porozmawiać z urzędnikiem. Witek wraca z Mazur z nagraniami nocy, w której wybuchł pożar. Nie ma wątpliwości, że ogień zaprószyli turyści fajerwerkami. Do Jaśka i Weroniki wpada Dawid z drożdżówkami. Młody Rafalski coraz bardziej martwi się o swój związek. Zwierza się Małgosi. Agnieszka żali się Januszowi, że nie może znaleźć odpowiedniej oferty domu. Mąż obiecuje pomoc. Irmina jest podekscytowana myślą, że będzie kierownikiem oddziałem położniczym. Gustaw informuje ją, co mówi się na korytarzach kliniki. Marczyński jest zdania, że dr Kostecka jest za młoda i ma za mały dorobek na to stanowisko. Ma bardziej odpowiedniego kandydata.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także