Klan (3925)

Klan

odc. 3925

telenowela Polska 2021   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Ola doradza Agnieszce wyprowadzkę. Paweł i Wiga zapraszają kobietę do siebie. Ona jednak nie daje się przekonać. Paulina opowiada Ramonie o swojej rozmowie z Jackiem na temat Barbary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Ola radzi Agnieszce, by wyprowadziła się ze swojego mieszkania, które przywołuje złe wspomnienia. Paweł i Wiga zapraszają kobietę do siebie. Ona jednak nie daje się przekonać. Macocha chce użyć podstępu. Paulina opowiada Ramonie o swojej rozmowie z Jackiem na temat Barbary. Chciałby się czegoś więcej dowiedzieć o dawnej partnerce męża. Postanawia odwiedzić panią Milecką w klinice. Wprost pyta ją, jak długo była z Jackiem. Czesia na prośbę Anuli dzwoni do Grażynki. Dziewczynka potrzebuje kilku oldskulowych ubrań do prezentacji na blogu. Krewna od razu decyduje się pomóc. Weronika myśli, że ściągnęła na ojca nieszczęście. Jasiek zabrania jej wierzyć w zabobony i próbuje wspierać. Beacie również jest żal dziewczyny.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także