Klan (3921)

Klan

odc. 3921

telenowela Polska 2021   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Janusz informuje Agnieszkę, że dopilnuje wymiany pieca w jej domu. Anulka zbiera pieniądze na komórkę. Dżesika proponuje, by przetestowała kosmetyki dla nastolatek i opowiedziała o nich na vlogu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Ilona martwi się o męża, który od wczoraj mówi tylko o tym, żeby zarobić na remont i spłatę odszkodowania. Postanawia jechać z nim do firmy. Janusz informuje Agnieszkę, że sam dopilnuje wymiany pieca w jej domu. Po skończonym montażu pomaga żonie i córkom w przeprowadzce. Zosia jest z tego bardzo zadowolona. Paweł chwali zachowanie zięcia. Anulka zbiera pieniądze na drogą komórkę. Dżesika proponuje, by dziewczyna przetestowała na sobie kosmetyki dla nastolatek i opowiedziała o nich na vlogu. Witold pokazuje Barbarze drobiazg wydrukowany na jej życzenie. Kiedy szefowa zaczyna grymasić, puszczają mu nerwy. Norbert prosi Miłosza o radę. Boi się, że z powodu stresu niedługo znów wyląduje w szpitalu psychiatrycznym.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także