Klan
odc. 3764
Występują: | Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska |
---|---|
W skrócie: | Marek fotografuje uchybienia dotyczące przestrzegania przepisów BHP w pracy. Kierownik przyłapuje go na gorącym uczynku. Witek mówi Surmaczowej, że znalazł dom z warsztatem do wynajęcia. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.
W tym odcinku
Marek zdenerwowany przygotowuje się do pracy. Twierdzi, że nie pozwoli na lekceważenie życia pracowników, a zasady BHP są po to, by ich przestrzegać. Będąc już na miejscu, dyskretnie fotografuje wszystkie uchybienia. Kierownik przyłapuje go na gorącym uczynku. Witek gra przed Surmaczową i mówi, że znalazł dom z warsztatem do wynajęcia, który wymaga trochę pracy, jednak będzie wtedy na swoim. Kobieta chce go przekonać, by zostali i sugeruje, że odda swoją sypialnię na pokoik dla Teosia. Jasiek ma od rana zły humor. Ramona próbuje mu go poprawić. Ten twierdzi, że jego złe samopoczucie wynika z ogólnej sytuacji i braku wakacji. Weronika namawia go, by się do niej przeprowadził. Beata nie jest przekonana co do planów Małgosi dotyczących zamieszkania z Bazylim. Jasiek zamierza powiedzieć Ramonie prawdę. Ta jednak wraca do domu zadowolona i informuje go, że w weekend wyjeżdża w Góry Świętokrzyskie. Jasiek porzuca chęć wyznania prawdy.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Tomasz Stockinger
jako Paweł Lubicz -
Barbara Bursztynowicz
jako Elżbieta -
Andrzej Grabarczyk
jako Jerzy Chojnicki -
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
jako Grażyna Lubicz-Kwapisz -
Grzegorz Wons
jako Leopold Kwapisz -
Izabela Trojanowska
jako Monika Ross -
Jan Piechociński
jako Feliks Nowak -
Paulina Holtz
jako Agnieszka -
Joanna Żółkowska
jako Anna Surmacz-Koziełlo -
Andrzej Strzelecki
jako doktor Tadeusz Koziełło-Kozłowski -
Kaja Paschalska
jako Ola Lubicz-Woźniacka -
Marcin Kwaśny
jako Rafał Woźniacki -
Dariusz Lewandowski
jako Darek Kurzawski -
Anna Powierza
jako Czesia Kot-Kurzawska -
Tomasz Bednarek
jako Jacek Borecki -
Natalia Rewieńska
jako Paulina -
Laura Łącz
jako Gabriela Wilczyńska -
Magdalena Wójcik
jako Beata -
Julia Królikowska
jako Kasia Lubicz -
Mirosław Jękot
jako Antoni Zabużański -
Mariusz Krzemiński
jako Mariusz Kwarc
Zobacz także
- Klan (1157) - telenowela - dziś, 30 kwietnia 9:55 i 1 późniejsza emisja
- Klan (4517) - telenowela - dziś, 30 kwietnia 17:55
- Klan (1158) - telenowela - piątek, 2 maja 9:55 i 1 późniejsza emisja
- Klan (1159) - telenowela - poniedziałek, 5 maja 10:00 i 1 późniejsza emisja
- Klan (4518) - telenowela - poniedziałek, 5 maja 17:55
- Klan (1160) - telenowela - wtorek, 6 maja 10:00 i 1 późniejsza emisja
- Klan (4519) - telenowela - wtorek, 6 maja 17:55
- Klan (1161) - telenowela - środa, 7 maja 9:55 i 1 późniejsza emisja
- Klan (4520) - telenowela - środa, 7 maja 17:55
- Klan (1162) - telenowela - czwartek, 8 maja 10:00 i 1 późniejsza emisja