Klan (3689)

Klan

odc. 3689

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Przy śniadaniu Paweł opowiada Widze o swoim pierwszym spotkaniu z dr.Koziełło. Mimo że nie było ono najszczęśliwsze, Tadeusz okazał się przyjacielem na lata. Lubicz ma nadzieję, że szybko wyzdrowieje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Przy śniadaniu Paweł opowiada Widze o swoim pierwszym spotkaniu z doktorem Koziełło. Mimo że nie było ono najszczęśliwsze, Tadeusz okazał się przyjacielem na lata. Lubicz ma nadzieję, że szybko wyzdrowieje. Dzisiaj Zaduszki i Wanda chce jechać na grób Zyty. Michał proponuje, by po południu pojechali wszyscy razem, ale kobieta się upiera. Niedługo potem roztrzęsiona wraca z cmentarza, informując, że grób Zyty został zdemolowany. Michał i pułkownik udają się na miejsce. Okazuje się, że w czasie burzy złamało się drzewo i konar zniszczył kilka nagrobków. Małgosia próbuje umówić się telefonicznie na spotkanie z Maliną. Rozmowę, niby przypadkiem, słyszy Beata. Opowiada Piotrowi, jakie ma podejrzenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także