Klan (3688)

Klan

odc. 3688

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Małgosia wraca smutna do domu. Paweł spotyka na korytarzu nową lekarkę. Zagaduje na jakiś temat, ale rozmowa niespecjalnie się klei. Dopiero pojawienie się Górzyńskiego ją ośmiela.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Zaniepokojona Paulina wypytuje Ramonę, o czym wczoraj rozmawiała z ojcem Stasia. Wkrótce Kacper znów chce się spotkać z Ramoną w tej samej kawiarni. Małgosia wraca smutna do domu, ale nie chce wyjawić Beacie powodu. Bazyli wcześniej wychodzi z Rosso i jedzie do Małgosi. Przekonuje ją, że nie ma sobie nic do zarzucenia. Paweł spotyka na korytarzu nową lekarkę. Zagaduje na jakiś temat, ale rozmowa się nie klei. Dopiero pojawienie się Górzyńskiego ośmiela kobietę. Lubicz wpada w melancholię. W domu Wiga próbuje poprawić mu nastrój. Mają iść do Koziełłów, odwiedzić Tadeusza, który wrócił ze szpitala.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także