Klan (3687)

Klan

odc. 3687

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Mąż informuje telefonicznie Annę, że jutro wychodzi ze szpitala. Doktor Irmina rozpoczyna pracę w Elmedzie. Lubicz już myśli o zatrzymaniu jej na dłużej. Górzyński jest pod wrażeniem nowej lekarki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Beata szykuje dla córki wystawne śniadanie. Jest jej trochę wdzięczna, że nie została u Bazylego na noc. Mąż informuje telefonicznie Annę, że jutro wychodzi ze szpitala. Surmaczowa wspomina przy młodych, iż będzie potrzebowała pomocy przy jego rehabilitacji. Witold zapowiada wyjazd Ilony z Teosiem na wieś do ciotki. Anna jest zawiedziona, ale sytuację ratuje Paweł. Zapowiada, że dyżury pielęgniarskie będzie pełniła przy Tadeuszu Grażyna. Doktor Irmina rozpoczyna pracę w Elmedzie. Lubicz już myśli o zatrzymaniu jej na dłużej. Również Górzyński jest pod wrażeniem nowej lekarki. Ramona zjawia się w kawiarni, w której Paulina ma się spotkać z ojcem Stasia. Po gwałtownej kłótni tych dwojga kobieta zostaje sam na sam z Kacprem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także