Klan (3685)

Klan

odc. 3685

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Jacek nie wierzy zarówno w chorobę, jak i cudowne ozdrowienie ojca Stasia. Nie przekonuje go nawet dokumentacja medyczna. Anulka może nie zdążyć na wyjazd do stadniny koni. Marek oferuje jej pomoc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Jacek nie wierzy zarówno w chorobę, jak i cudowne ozdrowienie ojca Stasia. Nie przekonuje go nawet dokumentacja medyczna. Prosi Pawła, by sprawdził, czy to nie oszust. Lubicz dowiaduje się, że ojciec Stasia mówił prawdę. Kolejny raz plany Miłosza i Bożenki, by spędzić czas tylko we dwoje zostają zburzone. Miłosz dostaje telefon z pracy, że jest pilnie potrzebny. Anulka może nie zdążyć na wyjazd do stadniny koni. Marek proponuje, że zawiezie ją do samego Zgierza. W sypialni Czesia chce się odwdzięczyć partnerowi za spontaniczną pomoc Anulce. Ten prosi, by przepytała go z prawa pracy. Bolek zajmuje się sprzątaniem ogrodu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także