Klan (3638)

Klan

odc. 3638

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Feliks próbuje rozmawiać z Danielem w sprawie Mildy, ale kończy się to awanturą. Beata zgadza się zaprosić matkę Bazylego na kolację. Weronika ma pierwszy dzień zdjęciowy. Miłosz i reżyser ją chwalą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Feliks próbuje rozmawiać z Danielem w sprawie Mildy, ale wszystko kończy się awanturą. Beata zgadza się zaprosić matkę Bazylego na kolację zapoznawczą, lecz podejrzewa, że arystokratka nie będzie chciała się do nich fatygować. Małgosia jest przeciwnego zdania. Bolek odwołuje swój przyjazd do nowego domu dzieci z powodu nagłej sprawy w Woli Tureckiej. Weronika ma pierwszy dzień zdjęciowy. Zarówno Miłosz, jak i reżyser bardzo ją chwalą. Kasia zamierza obejrzeć lokal w centrum konferencyjnym pod Warszawą, na który wygrała przetarg. Przy okazji planuje odwiedzić Miłosza i Bożenkę w ich nowym lokum.

Występują (pokaż wszystkich)