Klan (3619)

Klan

odc. 3619

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Dolegliwości Klaudii okazują się zwykłą niestrawnością. Mimo to Bożenka radzi jej udać się do lekarza prowadzącego ciążę. Marek prosi Czesię o jeszcze jedną szansę. Obiecuje poprawę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Dolegliwości Klaudii okazują się zwykłą niestrawnością. Mimo to Bożenka radzi jej udać się do lekarza prowadzącego ciążę. Dziewczyna dostaje zwolnienie do końca tygodnia. W Elmedzie Górzyński jest zaniepokojony jej nieobecnością. Marek prosi Czesię o jeszcze jedną szansę i obiecuje poprawę. Partnerka daje się przebłagać. Trwają przygotowania do otwarcia nowo wybudowanej kliniki Rutki i Marczyńskiego. Leszek wciąż nie może darować wspólnikowi prezesa straconych pieniędzy. Na swoje nieszczęście dostaje zadanie odwiezienia pijanego Marczyńskiego po imprezie. Miłosz donosi żonie, że jego film jest w gronie faworytów na festiwalu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także