Klan (3601)

Klan

odc. 3601

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Jacka przepełnia szczęście, że Paulina jednak chce wziąć z nim ślub. Również Gabriela jest bardzo zadowolona - specjalnie odwołała inną imprezę w Rosso, by wesele mogło się odbyć u nich.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy los nie jest dla nich łaskawy, zawsze mogą na siebie liczyć.

W tym odcinku

Jacka przepełnia szczęście, że Paulina jednak chce wziąć z nim ślub. Również Gabriela jest bardzo zadowolona - specjalnie odwołała inną imprezę w Rosso, by wesele mogło się odbyć u nich. Ania zmienia zdanie i wyjedzie z ciocią i jej partnerem na ferie. Marek wytyka Czesi, ze ją przekupiła. Dżesika uważa, że Anula powinna spędzić wolne z Darkiem. Ku zaskoczeniu Czesi Marek jest tego samego zdania. Klaudia wyjawia Bożence, że ojcem jej dziecka jest Górzyński. Koleżanka radzi, by jak najszybciej mu o tym powiedziała. Wiga dowiaduje się od Oli o jej kłótni z Agnieszką. Podejrzewa, ze kobieta ma już dość dominacji starszej siostry.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także