Klan (3594)

Klan

odc. 3594

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Paulina mówi Jackowi o nagraniu z monitoringu, na którym są prawdopodobnie jej syn ze swoim ojcem. Szuka pomocy u jasnowidza. Ilona przygotowuje obiad z okazji rocznicy poznania się z Witkiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy los nie jest dla nich łaskawy, zawsze mogą na siebie liczyć.

W tym odcinku

Ramona opowiada Jaśkowi o tym, jak wczoraj pojechała z Pauliną i matką Jacka na identyfikację zwłok. Na szczęście to nie było ciało Stasia. Tymczasem Paulina informuje Jacka, że policja ma nagranie z monitoringu, na którym są prawdopodobnie jej syn ze swoim ojcem. Kobieta szuka pomocy u jasnowidza. Namawia Jacka, by pojechali w miejsce, które wskazał. Dominika dowodzi bliskim przy śniadaniu, że nie myśli już o Robercie. Poza tym musi uczyć się do sesji. Ilona przygotowuje wykwintny obiad z okazji czwartej rocznicy poznania się z Witkiem. Mąż ma dla niej prezent. Leszek radzi się Henryka w sprawie motoru, który kiedyś okazyjnie kupił. Oglądają części rozłożone na stole w salonie, gdy wraca Bogna.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także