Klan (3578)

Klan

odc. 3578

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Anna znajduje prezent gwiazdkowy przeznaczony dla Wigi. Tadeusz nie ma sumienia wyprowadzać jej z błędu. Rafalski ukrywa przed żoną, że był z Weroniką na koncercie i dlatego nie kupił choinki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy los nie jest dla nich łaskawy, zawsze mogą na siebie liczyć.

W tym odcinku

Anna znalazła prezent gwiazdkowy przeznaczony dla Wigi. Tadeusz jednak nie ma sumienia wyprowadzać jej z błędu. Rafalski ukrywa przed żoną, że był z Weroniką na koncercie jazzowym i dlatego nie kupił choinki. Bożenka żali się Heniutce, że tacie nie podoba się pomysł zaadaptowania hali zdjęciowej na mieszkanie. Teściowa radzi, by pokazali Bolkowi obiekt i przekonali, by wyłożył pieniądze. Robert wraca z Włoch na święta i nowy rok. Milda chce się z nim spotkać. Ma dla niego nowinę. Feliks jest pewien posady menedżera w karczmie. Mówi Gabrieli, że chce wykazać się przed Moniką.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także