Klan (3572)

Klan

odc. 3572

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Ola dziękuje mężowi za wczorajszą niespodziankę. Bardzo podobała jej się wegetariańska kolacja, na którą zaprosił Agnieszkę i Janusza. Kiedy jest w pracy, dostaje rozpaczliwy telefon od Rafała.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy los nie jest dla nich łaskawy, zawsze mogą na siebie liczyć.

W tym odcinku

Ola dziękuje mężowi za wczorajszą niespodziankę. Bardzo podobała jej się wegetariańska kolacja, na którą zaprosił Agnieszkę i Janusza. Kiedy jest w pracy, dostaje rozpaczliwy telefon od Rafała, ponieważ Filipek płacze i nie można go uspokoić. Okazuje się, że wyrzyna mu się pierwszy ząbek. Weronika wydzwania do Piotra już od samego rana. Podczas spotkania kobieta zaczyna go kokietować. Bazyli pyta o radę Feliksa, w jaki wyjątkowy sposób mógłby oświadczyć się swojej ukochanej. Elżbieta i Beata zastanawiają się nad tortem dla bliźniaków. Heniutka uważa, że Miłoszowie mogliby kupić większe mieszkanie. Zjawia się Bolek, który oznajmia, że sprzedał karczmę i będzie mógł się im dołożyć.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także