Klan (3570)

Klan

odc. 3570

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Małgosia zastanawia się, co się stało z Bazylim, który od wczoraj milczy. Wkrótce chłopak informuje, że dzisiaj oboje zobaczą się z jego wujem. Feliks donosi Bolkowi o znalezieniu kupca na jego lokal.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy los nie jest dla nich łaskawy, zawsze mogą na siebie liczyć.

W tym odcinku

Małgosia zastanawia się, co się stało z Bazylim, który od wczoraj milczy. Wkrótce chłopak się zjawia i informuje, że dzisiaj oboje zobaczą się z jego wujem. Na spotkaniu krewny tłumaczy, że nie ma nic przeciwko ich związkowi, ale bliscy chcą, by przekonał Bazylego do ślubu z Maliną, bogatą hrabianką. Feliks donosi Bolkowi o znalezieniu kupca na jego lokal. Właściciel prosi, by zainteresowany skontaktował się z nim telefonicznie. Heniutka po raz kolejny krytykuje pomysł sprzedaży karczmy. Elżbieta przynosi mikołajkowy prezent dla Stefanka. Pułkownik stara się go schować, żeby chłopiec miał zabawę, szukając podarku. Miłosz przygotowuje sprzęt do zrobienia rodzinnego zdjęcia na Truskawieckiej. Od Pawła dowiaduje się, że cała akcja ma na celu pogodzenie Rafała i Janusza.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także