Klan (3546)

Klan

odc. 3546

2.7/10
telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Po rozmowie z Rafałem Ola jest zdenerwowana. Podejrzewa, że ukochany nie powiedział wszystkiego, by jej nie martwić. Kobieta wybiera się na wizytę kontrolną do Elmedu. Chce pomówić z ojcem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy los nie jest dla nich łaskawy, zawsze mogą na siebie liczyć.

W tym odcinku

Po rozmowie z Rafałem Ola jest zdenerwowana. Podejrzewa, że ukochany nie powiedział wszystkiego, by jej nie martwić. Kobieta wybiera się na wizytę kontrolną do Elmedu. Chce pomówić z ojcem, ale spotyka Andrzeja. Górzyński pomaga jej w zrobieniu zakupów na długi weekend. Ola całuje go na pożegnanie. Małgosia zwierza się ze swoich wątpliwości Beacie. Podejrzewa, że w życiu Bazylego jest inna kobieta. Decyduje się na poważną rozmowę. Bogna i Leszek ustalają szczegóły przed wycieczką do Hrubieszowa. Tymczasem w firmie Rutka informuje mężczyznę, że obiecał mu wolny weekend, ale teraz zmienił plany. Rano jadą do Niemiec na kilka dni. Na cmentarzu przy rodzinnym grobie spotykają się Elżbieta i Paweł z Wigą i Pawełkiem. Później udają się na Sadybę. Borys uświadamia sobie, że może już nigdy nie porozmawiać z ojcem. Do Warszawy przyjeżdża jego była żona z dziećmi, żeby się z nim pożegnać.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także