Klan (3545)

Klan

odc. 3545

2.7/10
telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Emilia podejrzewa, że mąż symuluje chorobę, by uniknąć rozwodu. Kamila namawia ją, żeby pojechały do szpitala. Spotykają tam Borysa. Gwidon chce się dołożyć do spłaty Marczyńskiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy los nie jest dla nich łaskawy, zawsze mogą na siebie liczyć.

W tym odcinku

Emilia podejrzewa, że mąż symuluje chorobę, by uniknąć rozwodu. Kamila namawia ją, żeby pojechały do szpitala. Spotykają tam Borysa, który jest po rozmowie z ordynatorem. Niestety, stan ojca jest krytyczny. Mężczyzna nie odzyskał przytomności, a według lekarzy zostały mu najwyżej trzy tygodnie życia. Gwidon chce się dołożyć do spłaty Marczyńskiego. Pokazuje Alicji rodowe klejnoty, spadek po prababce. Po wizycie u jubilera okazuje się, że biżuteria jest bardzo cenna. Bazyli rozmawia z Małgosią o święcie zmarłych. Unika odpowiedzi o rodzinne groby. Przed wejściem do kina Małgosia słyszy fragment jego rozmowy telefonicznej. Domyśla się, że chodzi o kobietę. Ola tłumaczy się siostrze, dlaczego tak bardzo chce porozmawiać z mężem. Do mieszkania wpada Janusz z otwartym laptopem. Adwokat nawiązał połączenie z Rafałem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także