Klan (3524)

Klan

odc. 3524

2.7/10
telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Piotr przypomina Beacie o emisji programu z jego udziałem w telewizji. Żona z satysfakcją oświadcza, że w tym czasie ma lekcję tańca. Brajan chwali się Czesi, że ma chętnych do rozklejania plakatów

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy los nie jest dla nich łaskawy, zawsze mogą na siebie liczyć.

W tym odcinku

Rafał ma wątpliwości, czy może zostawić żonę z całym domem na głowie. Ola i Agnieszka tymczasem robią plany, jak spędzą te pięć dni bez mężów. Grażyna czuje się lekceważona przez córki. Leopold próbuje ją przekonać, że tak nie jest, ale bez rezultatu. Piotr przypomina Beacie, że dzisiaj w telewizji będzie emisja programu z jego udziałem. Żona z satysfakcją informuje, że w tym czasie ma lekcję tańca. Brajan chwali się Czesi, że co prawda przyjął pracę u Marka, ale sam nie zamierza rozklejać plakatów. Ma dwóch chętnych do tego zajęcia za grosze. Ula i Kornel wrócili z podróży poślubnej. Mężczyzna zwierza się Miłoszowi, że wciąż nie mogą zostać rodzicami.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także